40*15cm Еден Компјутери Американски старите Индустриски Цевки Полици, Ковано Железо Полици Цврсто Дрво Clapboard Бања Ѕид Полици s-Z19

40*15cm Еден Компјутери Американски старите Индустриски Цевки Полици, Ковано Железо Полици Цврсто Дрво Clapboard Бања Ѕид Полици s-Z19

DEN 2755.00
DEN 3935.52
 

Това е достапна
Износ


АМЕРИКАНСКИОТ ИНДУСТРИСКИ ЛОФТ-СТИЛ КОВАНО ЖЕЛЕЗО ЅИД ПОЛИЦА БАЊА ПОЛИЦА ГРОЗДОБЕР ДРВО ЅИД водовод РЕК-Z19 Описи, Со цел да се задоволат потребите на вас , Ние сите стоки на стилови, бои, големини се на располагање во согласност со клиент барање да се направи ! Тоа исто така може да биде врз основа на цртежи обезбедени од страна на клиентите , прилагодени за вас .
Ве молиме Имајте во предвид : Секое парче дрво е уникатен, бојата ќе бидат различни, Спецификации : Стил : Америка земја
Материјал : Метал & Дрво
Метал материјал : Железо
Може да се изменуваат : Е
Процес на конструкција : Метал Занает Пакување Детали : 1 ×Креативна Полица Гроздобер

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Bookcase
Општа Употреба:
Дома Мебел
Со Складирање Кабинети:
No
Број на Групи:
1
Големина:
Can be customized
Укината:
No
Метал Тип:
Железо
Со Врата:
No
Шема:
No
Број На Модел На:
Z19
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Најдете Радост
Материјал:
Метал
Стил:
Американската Држава
Место на Потекло:
cn
Материјал:
метал & дрво
Дрво Големина:
40*15cm
Дополнителна Функција:
Публикации
Се Собраа:
No
Применливи Број:
сите
Bulkhead Дебелина:
Може да се прилагоди
Ширина:
Can be customized
Е Прилагодена:
Може да се прилагоди
Стил:
Американската Држава стил
Завршува Материјал:
водовод

Најдобрите понуди во категоријата