Домашна Употреба Јасно Акрилик Списание / Book / Литература Багажник,Lucite Складирање Коцка Полица -КД Спакувани

Домашна Употреба Јасно Акрилик Списание / Book / Литература Багажник,Lucite Складирање Коцка Полица -КД Спакувани

DEN 28560.00
 

Това е достапна
Износ


Кат Штанд Домашна Употреба Јасно Акрилик Списание / Book / Литература Багажник,Lucite Складирање Коцка Полица -КД Спакувани
Карактеристики :
вкупната големина : 35 W-30 D-90 H CM/ околу 13.78"W-11.8"Д-35.43"H инчен
секоја коцка единица мерки 31w-26d-26h cm
Направени од високо ниво на транспарентност тврда акрилна
Детални Фотографии :
За Испорака :
1 - Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPS-от ) како нашиот главен превозот метод.
2 - обработка на време ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3-ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4-Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
5-Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Посебна Напомена За Сите Купувачи :
1-Купувачот треба да се провери стоката додека неговата пристигнат,ако некоја грешка или оштетување,pls правите фотографии и да се направи тврдењето на вашиот локален Изразат компанија одеднаш.
2-Покрај штетата,ако кој било друг unsatisfactions, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек или СПОР. Ве молиме НЕ го достави на "ред спор" директно, без каков било контакт со нас . Многу благодарам.
3-Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! И ветувањето да понуди најдобра услуга за вас.

Повеќе информации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Bookcase
Општа Употреба:
Дома Мебел
Бренд Име:
ЕДЕН ЛУКС
Со Складирање Кабинети:
No
Укината:
No
Број на Групи:
2
Стил:
Село
Со Врата:
No
Големина:
35W-30D-90H CM
Број На Модел На:
60171101
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Шема:
NO
Место на Потекло:
Шенжен,Кина
Материјал:
Акрилик
Завршува Материјал:
Акрилик
Специфични Употреба:
кат штанд bookcase или чување на полица багажник

Најдобрите понуди во категоријата