KIKI жени секси bodysuit едно парче костим за капење лето monokini jumpsuit ракави Bodycon Romper Врвот jumpsuit playsuit

KIKI жени секси bodysuit едно парче костим за капење лето monokini jumpsuit ракави Bodycon Romper Врвот jumpsuit playsuit

DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ

големина препорачуваме : S : Биста : 76-90cm Половината : 64-78cm Хип : 72-86cm (Добра еластичност) M : Биста : 80-94cm Половината : 68-82cm Хип : 76-90cm (Добра еластичност) L : Биста : 84-98cm Половината : 72-86cm Хип : 80-94cm (Добра еластичност) XL : Биста : 90-104cm Половината : 78-92cm Хип : 86-100cm (Добра еластичност)
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние победивме'т се врати превозот цена или не't take превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не 's нашите вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Тип:
Bodysuits
Шаблон Тип:
Писмо
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Најлон
Одговара Тип:
Слаби
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобрите понуди во категоријата