Деца Деца Бебе Девојки Облека Блузи Цвет Кавга Костим за капење, Блузи Симпатична Beachwear Бански Облека Облека Девојка 6M-4T

Деца Деца Бебе Девојки Облека Блузи Цвет Кавга Костим за капење, Блузи Симпатична Beachwear Бански Облека Облека Девојка 6M-4T

DEN 148.00
DEN 185.28
 

Това е достапна
Износ


Опис
Најновите Модата Бебе Девојки Бански
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Костим за капење
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 38 cm 23 см 6-12 Месеци 80 40 cm 24 см 1-2 Години 90 42 см 25 см 2-3 Години
100 44 cm 26 cm 3-4 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 3T
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Деца Бебе Девојки Облека Блузи Цвет Кавга Костим За Капење
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Најдобрите понуди во категоријата