MC308 Автомобил Тело Нула Боја Грижа Полирање Мелење Соединение Автомобил Паста Поправка Нов Пад на превозот

MC308 Автомобил Тело Нула Боја Грижа Полирање Мелење Соединение Автомобил Паста Поправка Нов Пад на превозот

DEN 70.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Не боли, да го наслика површината кога се отстрани благи гребење во боја Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др поле на примена : Автомобилски бои отстранување страна на блага гребнатини Спецификации : Материјал : Slop Восок Состојки : Абразивни материјали, површински активни агент, полнење агент Пена Големина : 7cm x 3cm x 1.5 цм Ставете Капацитет : 15g Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 X Абразивни 1 X Сунѓерот

Повеќе информации

Бренд Име:
QILEJVS
Тип На Објект:
Боја Почиста
Име На Модел:
автомобил паста
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Slop восок
Специјални Функции:
Абразивни и Сунѓер

Најдобрите понуди во категоријата