Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10 x Автомобил Шанса полски Микрофибер Пена Сунѓерот Апликатори за Чистење Детали Влошки Пад на превозот

10 x Автомобил Шанса полски Микрофибер Пена Сунѓерот Апликатори за Чистење Детали Влошки Пад на превозот

DEN 42.00
DEN 57.60
 

Това е достапна
Износ


Функција : Мека Текстура
Се користи за автомобил полски/восок applicators
Спецификации :
Материјал : Microfibre
Боја : Сина, Небото Сино, Портокалово, Топла Розова
Опис :
Дијаметар : 12.5 cm /4.92"
Дебелина : 2cm / 0.8 инчен
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 PC x Сина Microfibre Влошки

Повеќе информации

Бренд Име:
QILEJVS
Тип На Објект:
Боја Почиста
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Најдобрите понуди во категоријата