Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10Pcs Уметници Боја Четка Акрилик Сет Акварел Круг Посочи Совет Најлон Коса Z11 Капка брод

10Pcs Уметници Боја Четка Акрилик Сет Акварел Круг Посочи Совет Најлон Коса Z11 Капка брод

DEN 82.00
DEN 97.92
 

Това е достапна
Износ

Боја : Како на сликата покажува Должина : 16.3 cm~18.3 cm Количина : 10 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10 Pcs x Четки

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Растворливи Или Не:
боја
Возраст:
>6 години
Тип:
Paintbrush
Тип:
Акварел Четка
Губење на материјал:
Најлон
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
16.3cm~18.3cm

Најдобрите понуди во категоријата