Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mori Девојка Нане Зелена Лолита Кошула Пеперминт Leaf се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Блуза Chemise Училиште Униформа Блузи

Mori Девојка Нане Зелена Лолита Кошула Пеперминт Leaf се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Блуза Chemise Училиште Униформа Блузи

DEN 964.00
DEN 1120.80
 

Това е достапна
Износ


Жените Нане Зелена Маица Симпатична Пеперминт Leaf се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Блуза Chemise Училиште Униформа Блузи
100% сосема нов
Боја : Нане Зелена
Големина : S/M
Ракавот : Краток Ракав/Долг Ракав
Пакет : 1pc Блуза
Постои Компатибилни ,Дали имаат интересни?

Повеќе информации

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Нане Зелена Блуза
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
BLESSUME
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобрите понуди во категоријата