Моден Женски Памук Бели Блузи Петар Пан Јака Секојдневен Кошула Дами Блузи Училиште Работа Блуза Жените Плус Големина S-XXL T58348

Моден Женски Памук Бели Блузи Петар Пан Јака Секојдневен Кошула Дами Блузи Училиште Работа Блуза Жените Плус Големина S-XXL T58348

DEN 522.72
 

Това е достапна
Износ

Опис На Производот
CN
Големина
(cm)
Вкупна Должина
(cm)
Рамо
(cm)
Градите
(cm)
Должина На Ракав
(cm) Ru НАС Евра S 56 35 84 57 40-42 2-4 34-36 М 58 37 88 57 42-44 4-6 36-38 L 60 39 92 58 44-46 6-8 38-40 XL 62 41 96 59 46-48 8-10 40-42 2 XL 64 42 100 60 48-50 10-12 42-44
CN
Големина
(инчи)
Вкупна Должина
(инчи)
Рамо
(инчи)
Градите
(инчи)
Должина На Ракав
(инчи) Ru Големина НАС Големина Евра Големина S 21.84 13.65 32.76 22.23 40-42 2-4 34-36 М 22.62 14.43 34.32 22.23 42-44 4-6 36-38 L 23.40 15.21 35.88 22.62 44-46 6-8 38-40 XL 24.18 15.99 37.44 23.01 46-48 8-10 40-42 2 XL 24.96 16.38 39 23.4 48-50 10-12 42-44 pls дозволете 1-2 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи ) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот.
ПРЕДМЕТИ INFO-Име на Производ / Бела Блуза Кошула -Член Numble/ T58348 -Материјал,Памук ,Полиестер -Боја/ Бела Големина/ S M L XL 2 XL -Сезона,Пролет, Есен-Во Место/Направени Во Кина Верзија Индекс Обвивка, Тенок, Умерена, Лабава Индекс на Мека Меки , Умерена, Малку Нејзината Еластична Индекс Hyperelastic, Еластична, Микро Еластична, Не - Еластична Дебелина, Индекс се Згусне, Дебели, Умерена, Тенка Должина Индекс на Кратко, Редовни, Средни Долго, Долго Транспарентност Индекс Транспарентен, Малку Транспарентен ,
Не - Транспарентно KZ Мода
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 1 . Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $2 или подарок. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook, им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу
2 . Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Петар пан Јака
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
T58348
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
96% Памук 4% Полиестер
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Функција:
Чипка
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Повод:
Работа Носат,Неврзан
Јака:
Петар пан Јака
превозот бесплатно:
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата