2017 Секси Жени Блузи Види Преку Транспарентен Мрежа Стојат Вратот Долг Ракав Чиста Блуза Кошула Дами Блузи Tee Плус Големина

2017 Секси Жени Блузи Види Преку Транспарентен Мрежа Стојат Вратот Долг Ракав Чиста Блуза Кошула Дами Блузи Tee Плус Големина

DEN 154.00
DEN 188.16
 

Това е достапна
Износ

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Мрежа,Чиста Боја : Црна,Розова
Стил : Секси Види Преку Чиста Врвот
Големина : S M L XL
Големина на Табелата(cm)
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Врвот
Преглед :

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Модални,Spandex
Стил:
High Street
Декорација:
Шупливи Надвор
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Пол:
Жените

Најдобрите понуди во категоријата