Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гроздобер Жените Блуза Кошули 2018 Домот Везови Жените Блузи Памук, Лен Возбудува Ракав Секојдневен Лабава Кошула blusas feminina

Гроздобер Жените Блуза Кошули 2018 Домот Везови Жените Блузи Памук, Лен Возбудува Ракав Секојдневен Лабава Кошула blusas feminina

DEN 1394.00
DEN 1679.52
 

Това е достапна
Износ


1. Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да се 1 -3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.Ви благодариме s .
3.Стр закуп се споредат детали големини со твоите слична Облека пред да го купат! Добредојдовте во мојата продавница !!!
Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Половината(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
Размеры
Плечо (см)
Бюст (см)
Tалии (см)
Длина (см)
Рукава (см)
Tamaño
Hombro (cm)
Busto (cm)
Cintura (cm)
Де longitud(cm)
М angas (cm)
S
-
-
-
-
-
М
-
100
79-100
58
70
L
-
104
83-104
59
71
XL
-
-
-
-
-
2 XL
-
-
-
-
-
3 XL
-
-
-
-
-
4 XL
-
-
-
-
-
5 XL
-
-
-
-
-
* N OTE *
1. Нашите големината не е Стандард RU/US/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини, како што можеби знаете големината може да варира помеѓу брендови. (Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
2. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина. Ви благодариме за разбирањето!
3. Како различни компјутери/Мобилен телефон екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.Ви благодариме за вашето разбирање.ве молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Повеќе информации

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Јака:
Износени
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
LIAOSHI KEER QIAOWA
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
631-B9253
Популарната елементи:
завој, pendant декорација, lotus leaf, везови
Сезоната:
Пролет / Лето / Есен / Зима

Најдобрите понуди во категоријата