Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Funlock Duplo 13pcs Играчки Блокови Воз Песна во Крива и Crossover Железничката Switch Монтажни Делови Едукативни Играчки

Funlock Duplo 13pcs Играчки Блокови Воз Песна во Крива и Crossover Железничката Switch Монтажни Делови Едукативни Играчки

DEN 735.00
DEN 774.24
 

Това е достапна
Износ


Funlock Duplo 13pcs Играчки Блокови Воз Песна во Прави Крива и Crossover Железничката Switch Монтажни Делови Едукативни Играчки
Љубезно предлог, да се прочита пред вас, со цел, ви благодариме
· Ние ќе прогласи ниска единечна цена за царинење, па нормално ти не треба да плати Данок.
· Ние ќе организира случајни бои, ви благодариме за вашето разбирање.
· Имате среќен шопинг во нашата продавница, ви Благодарам.
ОБЈЕКТОТ Е ФУНКЦИЈА
· Материјал : Врвен квалитет пластика, ABS, истиот материјал како и Lego.
· Боја : Multicolors (Испрати по случаен избор)
· Компатибилен да Лего Duplo играчки блокови
· За Возраста 3+
· Сликите кои се прикажани во изборот колона се 100% вистински објектот ќе се примени, обликот на квалитетот.
· Превозот без Боја кутија и настава на состојба.
Гарантира Компатибилен на сите Градежни Блокови од големи брендови се Тестираат опширно и докажани да работат со Лего Duplo блокови и СИТЕ средни и големи деловни името на брендот градежни блокови, вклучувајќи Мега Блокови Првите Градители.
Ги прогласи :
LEGO и DUPLO се трговски марки на ЛЕГО Група на компании кои не спонзор, одобрите или потврда за овој производ.

Повеќе информации

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бар-кодот:
No
Предупредување:
гушење хазард
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
FUNLOCK3
Број На Модел На:
13pcs Воз Песни Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Најдобрите понуди во категоријата