INTERWELL STK21 ПВЦ Налепница, Симпатична Цртан филм ПВЦ Пена Прозрачна Налепница

INTERWELL STK21 ПВЦ Налепница, Симпатична Цртан филм ПВЦ Пена Прозрачна Налепница

DEN 960.00
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме имајте во предвид цената на интернет не е за вашата нарачка, ние се цитира како по вашите спецификации/requiremnets (материјал, големина, количина, заврши)
Цена $20 не е конечната цена за налог, само за лесно плаќање. Како што ние го цитирам вашата нарачка 100 само да ги купите 5pcs вкупно.
Ве молиме ги споделите со нас, големината, обликот, така што ние може да ви даде понуда. Количина започне од 100 - 500pcs за Редовно Наредби.
Материјал : 80gsm сјај етикета хартија
Печати : еден, два, целосна бои
Големина : custom sizes
Крај : не ламиниране, сјај/мет ламинат, УВ или златна фолија text/лого, умре сече форма
кориснички водоотпорен транспарентен автомобил пвц прозорец јасно налепница

Повеќе информации

боја:
Контактирајте со Нас B4 Цел, 30USD Копчето, 50USD Копчето, 25USD Копчето, 35USD Копчето, 40USD, 50USD
Бренд Име:
AIBOLI
Големина:
customed size

Најдобрите понуди во категоријата