Kingfom Канцеларија Организаторите Датотека Носителот Правоаголник Ткиво Случај Десктоп Организатор Пен Носителот Мемо Носителот T52K

Kingfom Канцеларија Организаторите Датотека Носителот Правоаголник Ткиво Случај Десктоп Организатор Пен Носителот Мемо Носителот T52K

DEN 10799.52
 

Това е достапна
Износ


П Р О Г У С Т И Н А Н Д ES C R I P T I O N
T52
Пријателски потсетам : На DHL/EMS/Aramex не го поддржува P. O. адреса. Ве молиме оставете ги на целосната адреса во вашата нарачка. Ви благодариме за вашата поддршка.
P I C T U R E S H O W

Повеќе информации

боја:
црна, Кафеава
Тип:
Биро Поставува
Бренд Име:
leadland
Број На Модел На:
t23
Материјал:
Дрвена Структура +СТП кожа
Материјал :
Дрвена структура+ СТП кожа
a012:
Датотеката Носителот
A001:
правоаголникот ткиво кутија
A019:
Мемо носителот
a256:
пен носителот
1261:
пенкало кутија
a114:
Датотеката кабинет

Најдобрите понуди во категоријата