2 парчиња Стоматолошки Слаба Вшмукување Вентил за стоматолошки стол додаток

2 парчиња Стоматолошки Слаба Вшмукување Вентил за стоматолошки стол додаток

DEN 811.00
DEN 863.04
 

Това е достапна
Износ


2 парчиња Стоматолошки Слаба Вшмукување Вентил за стоматолошки стол додаток Точка Име : Стоматолошки слаба вшмукување вентил Материјал : Бакар пакување листа : 2 Pc

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошки Слаба Вшмукување Вентил
Состојка:
Бакар
Големина:
Large
НЕТО-WT.:
180g

Најдобрите понуди во категоријата