Стоматолошки Тример & Pindex Mail-Садење на јазикот страна внатрешни работи моделирање машина,стоматолошка лабораторија опрема

Стоматолошки Тример & Pindex Mail-Садење на јазикот страна внатрешни работи моделирање машина,стоматолошка лабораторија опрема

DEN 40512.00
 

Това е достапна
Износ

150 W увезени Моторни Спин ексцентричност Ласерската Светлина Indictor. Pin Borer и Тример Двојна Цел. Тежина : 15kg

Повеќе информации

боја:
220v
Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
3c1s
Големина:
Moderate
Состојка:
mangentic челик
НЕТО-WT.:
80%
Стоматолошки Electrolytic Полирач:
220V/110V 50/60Hz
стоматолошки pindex:
стоматолошки тример

Најдобрите понуди во категоријата