1set 12pcs Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Гума Браната Комплет Стоматолошки Хируршки Инструменти

1set 12pcs Нерѓосувачки Челик Стоматолошки Гума Браната Комплет Стоматолошки Хируршки Инструменти

DEN 2367.00
DEN 2629.92
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик Должина : околу. 16.5 cm / 6.5 инчи Практичен инструмент алатка за полнење за стоматолог
Ве молиме проверете ги пакет содржина како следново. Времето за испорака може да потрае неколку дена, трпението ќе бидат високо ценети. За било какви прашања по добивањето на пакетот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пакетот Вклучува :
1 x Гума Браната се Стега 1 x Гума Браната Рамка 1 x Гума Браната Удар Клешти 9 x Гума Браната Стеги

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби

Најдобрите понуди во категоријата