2 парчиња Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил за стоматолошки стол додаток

2 парчиња Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил за стоматолошки стол додаток

DEN 811.00
DEN 863.04
 

Това е достапна
Износ


2 парчиња Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил за стоматолошки стол додаток Точка Име : Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил Материјал : Бакар
пакување листа : 2 Pc

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Состојка:
Бакар
Број На Модел На:
Стоматолошки Силна Вшмукување Вентил
Големина:
Large
НЕТО-WT.:
200g

Најдобрите понуди во категоријата