TYRY.HU Силикони Монистра Teether 1pc Biter Монистра Бебе Teething Pendant Силикони Pacifier Клипови BPA Free Teething Играчки Глувчето Форма

TYRY.HU Силикони Монистра Teether 1pc Biter Монистра Бебе Teething Pendant Силикони Pacifier Клипови BPA Free Teething Играчки Глувчето Форма

DEN 36.00
DEN 44.64
 

Това е достапна
Износ


Safe Силикони Teether За Да Се Смири Teething Бебе
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Силикон Teether
Боја : Шарени
Функција :
Мека,не-токсични и еколошки,BPA Free.
Светла и колоритна pacifier прстен,така што бебе изгледаше многу среќен.
Количина : 1 Pieces Teether Монистра За Teething Pendant Pacifier Клипови
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
3 .Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода )
Пакетот вклучува :
1 Pieces x Силикони Монистра Бебе Teether Монистра

Повеќе информации

Возраст Опсег:
> 4 месеци
Бренд Име:
TYRY.HU
Материјал Функција:
BPA Free,Латекс Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
1pcs Силикони Монистра
Функција:
Други Производи За Нега На Забите
Големина:
30*32*20mm
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Количина:
1pcs Teether Монистра
Објектот:
Храна Одделение Chewable Силикони Teething Pendant
боја:
Сива /Розова / Блу / Бела/ Жолта / Нане Зелена
Големина:
Normal Pacifier Chain Teether Beads
Се користи 1:
Бебе Teething Години Играчки / Pacifier Синџир
Користете 2:
Бебе Ѓердан Приврзоци
Користете 3:
DIY силикони Teething pendant монистра

Најдобрите понуди во категоријата