Бебе Teether Teething Прстени Симпатична Слон Форма Музика Teething Прстени Младата Стоматолошки Деца Безбедност Teething Прстени

Бебе Teether Teething Прстени Симпатична Слон Форма Музика Teething Прстени Младата Стоматолошки Деца Безбедност Teething Прстени

DEN 265.00
DEN 294.72
 

Това е достапна
Износ


Бебе Teether Teething Прстени Симпатична Слон Форма Музика Teething Прстени Висок Квалитет на Децата Teething Прстени Бебе Teether Teething Прстени Симпатична Слон Форма Музика Teething Прстени Висок Квалитет на Децата Teething Прстени JQ056 Тип : Грижа за новороденчињата Бебе Teether Teething Прстени Материјал : Силикон, 100% Нов Бренд и Висок Квалитет Возраст : 0-6 месец, 7-12 месец Боја : Muliticolor, Како на сликата прикажани Функција : Најдобрите Подароци За Бебе Рано Образование Пакет : 1 ПАРЧИЊА, OPP Пакет Тежина : 0.06 kg/еез

Повеќе информации

Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал:
Силикони
Функција:
Teether
Материјал Функција:
Латекс Слободни,Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,BPA Free,ПВЦ Слободни
Пакување:
Еден натоварени
Обликот:
Животните
Број На Модел На:
ws67

Најдобрите понуди во категоријата