4 Парчиња Муслин Пелени за Бебето Памук Nappy Новороденче Обновливи Пелени повторна Употреба Газа Крпа Пелени 70*70 см

4 Парчиња Муслин Пелени за Бебето Памук Nappy Новороденче Обновливи Пелени повторна Употреба Газа Крпа Пелени 70*70 см

DEN 611.00
DEN 719.04
 

Това е достапна
Износ

На пелена не само за бебето пелена. Да ги користите како старечки маска, шетач се покријат, се игра ќебе, менување на подлога маска, burp крпа.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Пелени
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци
Количина:
4 парчиња
Класификација:
Пелена Хартија
Соодветна тежина:
3-15 kg
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Други
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ЧУДО БЕБЕ
Материјал:
муслин памук
Големина:
70*70 см
Име:
Муслин Памук Бебе пелена
Предложи Возраст:
Бебето
Име на производ:
бебе Повтори nappy
Број:
a115

Најдобрите понуди во категоријата