Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
262 * 175 * 56 cm семејство гумени базен зголемено таложење гумени базен за пливање базен деца да си играат базен A205

262 * 175 * 56 cm семејство гумени базен зголемено таложење гумени базен за пливање базен деца да си играат базен A205

DEN 6816.00
DEN 9737.76
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Базен
Бренд Име:
UBMAMA
Број На Модел На:
A205
Возраст:
4-6M,19-24M,13-18 МИЛИОНИ,0~2 Години,10-12M,7-9Y,5~7 Години,10-12Y,4-6Y,>14Y,8~13 Години,13-14Y,2~4 Години,2-3Y,7-9M
Форма:
Гумени Плоштад
Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Крпеница
боја:
Зелена и Бела
Цел:
да се игра песок, игра океанот топката, пливање
квалитет:
висок квалитет
Обликот:
правоаголник
Ако постои подарок:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата