Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DC 3.7~13V USB 15W Прилагодливи Постојан Струја Електронски Оптоварување Discharger

DC 3.7~13V USB 15W Прилагодливи Постојан Струја Електронски Оптоварување Discharger

DEN 160.00
DEN 192.96
 

Това е достапна
Износ


Опис :
Примена : DC 3.7 V-13 V
Актуелни : 0.15 A-3А (Прилагодливи)
Моќност : 15 W
Фан ќе започне кога температурата надминува 40 Centigrade.
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Моќ Банка Батеријата Тестер
Напон:
DC 3.7V-13V
тековната:
0.15 A-3А (Прилагодливи)
моќност:
15w

Најдобрите понуди во категоријата