15g Црна Број Дигитални 13 16 18 20 21 30 40 50 60 70 80 Посипете Confetti Среќен Роденден Табела Растера Декорации

15g Црна Број Дигитални 13 16 18 20 21 30 40 50 60 70 80 Посипете Confetti Среќен Роденден Табела Растера Декорации

DEN 47.00
DEN 66.72
 

Това е достапна
Износ


15g Црна Среќен Роденден 13 16 18 20 21 30 40 50 60 70 80 Посипете Confetti Среќен Роденден Табела Растера Декорација Материјали
Боја : Црна
Confetti : Среќен Роденден 13 16 18 20 21 30 40 50 60 70 80
Пакет : 15g на Поли Торба
Ако ви треба црно и sliver боја мешано, ве молиме оставете порака,на пример,13 црна sliver мешани(15g/pack)
Превозот
1. Сите нарачки брод во рок од 1 работен ден по уплатата се потврди.
2. Превозот дена може да бидат погодени од временските услови,Штрајк. Голем Град, трае помалку време од мал град, градско подрачје ќе побрзо од село.
3. Со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме наведете вашето Име и презиме, поштенски код,Полна Адреса,и достапна на телефонот.
повратни информации
1.Нашиот успех зависи од вашето задоволство,па вашите повратни информации е многу важна за НАС.
2.Ако ви се задоволи со нашите предмети,pls ни даде позитивни повратни информации,
3.Pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Повеќе информации

Големина:
Black 15g
Повод:
Роденден,Годишнина,Забава
Бренд Име:
TIANZHIYUAN
Производ Класификација:
Confetti
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
FZZ10018BTHDB
боја:
Црна
Confetti:
Среќен Роденден 13 16 18 20 21 30 40 50 60 70 80
Пакет:
15g на Поли Торба

Најдобрите понуди во категоријата