Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Двојно страни шарени печатени Лов Банер Знамиња Гарланд Деца рака во рака за роденден decoraiton

Двојно страни шарени печатени Лов Банер Знамиња Гарланд Деца рака во рака за роденден decoraiton

DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ


Опис : Бесплатен превозот двојно страни шарени печатени Лов Банер Знамиња Гарланд Деца рака во рака за роденден decoraiton ;
Meterials : Хартија за Табла (не тенок лист)
Знаме големини : W15cm*H23cm;
Јаже должина : 3m;
Знамиња : 12 компјутери
В. G. : 80g/set
Пакување : 12 компјутери на знамиња + 3m стринг во ПП торба;
Модели : како фотографија. Нормално, секој знамиња ќе бидат различни disign.
Ние, исто така, имаат овој стил знамиња за роденден.
Тоа е profect предмети за роденден декорација. Поради тоа што е направена од хартија за табла, па може да се чуваат подалеку за следната употреба. Она што е уште поважно, ние имаме други дизајни на продавница.

Повеќе информации

Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Роденден
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Joy6
Опис:
лов и банер
Материјали:
хартија одбор
Печатење:
двојно страни печатени
Димензии:
15*23cm
Банер:
12 парче
Стил:
детска рака во рака
Спецификација:
>2.5M

Најдобрите понуди во категоријата