Cobee Пари, Парични Детектор Пен Бил Валута Фалсификувани Банкноти Тест Ballpoint

Cobee Пари, Парични Детектор Пен Бил Валута Фалсификувани Банкноти Тест Ballpoint

DEN 81.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


Описи :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип : Пари, Пари Детектор на УВ Пен
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјал : ABS
Големина : 13cm
Карактеристики : ве Молиме да користите УВ светлина за да ги видите зборовите што писмена
Употреба : Притиснете го копчето на крајот на пенкало,сината светлина осветлена,го Користите сина светлина за да ја осветлат пишаниот збор,тогаш може да се види зборот напишан со перото.
Пакетот Вклучува :
1 x Пари, Парични Детектор на УВ Пен
Забелешки :
1. Поради светлина и други причини, може да постојат разлики во бојата.
2. Производи се рачно мерење, таму е малку мерење на грешка.
3. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Тип:
Ballpoint Пен
Промотивни Пенкало Тип:
Мулти-Функционални Пен
Бренд Име:
Cobee
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
Големина
Материјал:
ABS
Пишување Точка:
Други
Промотивни Пенкало Тип:
Пари Пари Детектор Пен
Промотивни Пенкало Тип На Тело:
Други

Најдобрите понуди во категоријата