Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Топла Продажбата на Мраз, уметничко Лизгање Фустани, Модни Нов Бренд Конкуренција Девојки уметничко Лизгање Фустани Кристал DR3660

Топла Продажбата на Мраз, уметничко Лизгање Фустани, Модни Нов Бренд Конкуренција Девојки уметничко Лизгање Фустани Кристал DR3660

DEN 11400.00
DEN 11999.52
 

Това е достапна
Износ


уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани. Уметничко лизгање фустани за девојки, уметничко лизгање фустан натпревар , конкуренција игри со авијација фустани Добредојдовте во Мојата Продавница Топла Продажбата на Мраз, уметничко Лизгање Фустани, Модни Нов Бренд Конкуренција Девојки уметничко Лизгање Фустани Кристал DR3660 Опис :
Ние сме големи производители во Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат долгогодишно искуство за правење мраз фустан. Па ние сме многу среќни со трговија на големо и на мало со бизнис, што ќе обезбеди висок квалитет и пониска цена.
Фустанот одговара за облекување на конкуренцијата, обука и изведба; ткаенина е главно направени од најновиот модел и квалитетот еластична velour, висока еластичност spandex, како и прецизни обврзувачки вештини и декорација дијамант или чипка шема. Ткаенината е избран топлина чуваат, постојаност на боја, пот апсорбира и бојата светла; сосема нов обичај прави уметничко лизгање фустан со појавување на косата scrunchie вклучени. Сите фустани имаат гаќи се во прилог.
Фустанот е направен од висок квалитет на spandex,со многу дијаманти и скапоцен камен на акрил.Најчесто ние го продаде фустанот со дупчење на Блискиот Исток.
Сите Видови на големини за вас за цел :
Следните големини за референца :
Возрасни(инчи)
S
М
L
XL
дебелина
55-59
58-62
61-65
65-69
градите
31-34
33-36
35-39
37-41
половината
25-28
26-29
28-31
Од 30-33
хип
34-37
36-39
39-41
40-43
Дете(инчи)
6
8
10
12
14
16
дебелина
38-42
41-45
44-48
47-51
50-54
52-56
градите
21-24
22-25
23-26
25-28
27-30
29-32
половината
17-20
18-21
19-22
21-24
22-25
24-27
хип
23-26
24-27
26-29
28-31
Од 30-33
32-35
Начините да се измери :
l Биста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот биста
l Половината : Мерка околу вашата природна половината
l Колковите : Мерка околу најголем дел од твоите
l Дебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.)
Ако не постои нормална големина одговара за вас, можете да кажете ми кои се вашите мерењата на градите, половината, колковите и дебелина или торзото; со тоа, ние може да се направи се облекуваат според вашето тело облик, а вие треба да се чека за малку повеќе време .
На боја и стил :
Уметничко лизгање облека припаѓа на посебна обичај прилагодени стоки, според големина, како што е обичај производи, бои и стилови може да не се целосно со графикон како што се две грашок,можно физичка имаат мало боја разлика и компјутер за да се види, се разбира ние ќе се обидеме да dowith график сличност, се стремиме да се направи секој клиент може да се добијат задоволителни слика skatingcostume, целосно неприфатливо може да има боја пријател ве молиме купи внимателно.
За враќање стока :
Уметничко лизгање одговараат , леотар необичен стока , според вашиот мерење datafeed се прилагодите . Не прифаќаме субјективна за како не добра причина враќање на парчиња по despatching стока пред сме по вработените строги кк , ако примите облека по било каков проблем , веднаш ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде најдобри за решавање на резултатите . Ако ви е причина за погрешна Големина , само што треба да се преземат за да и натам , бесплатно за вас изменета. Услуга :
Сите фустани се elborated handsewn, па тоа обично трае 7-15 дена за да го направи тоа по вашата исплата јасно и вашата големина е потврдено.

Повеќе информации

боја:
како фото
Големина:
child 14, child 16, S, M, L, Pls leave size infor
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
кристал обичај
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
DR3660
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло:
Кина
боја:
како фото
Материјал:
Spandex и решетката
Стил:
уметничко лизгање фустан
Перформанси Носат Тип:
Мраз, уметничко лизгање фустан
Возрасна Група:
Деца
Тип На Објект:
конкуренцијата уметничко лизгање облека
Име на производ:
деца уметничко лизгање фустани

Најдобрите понуди во категоријата