Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
28pcs Мики Мини фолија балони Мини маус роденден украси Среќен роденден Бебе туш писмо Азбуката воздухот топки

28pcs Мики Мини фолија балони Мини маус роденден украси Среќен роденден Бебе туш писмо Азбуката воздухот топки

DEN 492.00
DEN 546.24
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Гравури
Мики мини сет : f сум ѕвезда : 10inch Цвет : 18inch
торта : 100 cm* 69 см Писмо : 16inch
Мики&Мини : 80 cm*49 cm
Пинк мини сет : f сум ѕвезда : 10inch Цвет : 18in ch
Латекс : 1 2 инчен L etter : 16inch
Пинк Мини : 63 см*114 см
28pcs Мики Мини фолија балони Мини маус роденден украси Среќен роденден Бебе туш писмо Азбуката воздухот топки

Повеќе информации

Повод:
Партија,Нова Година,Децата Ден,Роденден
Обликот Стил:
Буква,Ленти,Цртан Филм Amnimal
Бренд Име:
CXQQ
Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon

Најдобрите понуди во категоријата