Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Злато Црна Балони 100PCS 12Inch2.8g Латекс Гумени Балони Хелиум Воздухот Топки Свадба Декорација Среќен Роденден Балон

Злато Црна Балони 100PCS 12Inch2.8g Латекс Гумени Балони Хелиум Воздухот Топки Свадба Декорација Среќен Роденден Балон

DEN 576.00
DEN 960.00
 

Това е достапна
Износ


Како да се користи шопинг кошничка?

Повеќе информации

боја:
Злато, Црна
Ballon Големина:
12inch
Повод:
Број На Модел На:
XLB0044-100
Бренд Име:
ЗОРА
Обликот Стил:
Круг
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
No
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
балон
Материјал:
Латекс
Возраст Опсег:
цел од 3 години

Најдобрите понуди во категоријата