30 компјутери/број 12 инчен 2.8 g Латекс балон Хелиум Круг балони Дебели Бисер балони Свадба Партија Роденден Бебе Туш Декември Балони

30 компјутери/број 12 инчен 2.8 g Латекс балон Хелиум Круг балони Дебели Бисер балони Свадба Партија Роденден Бебе Туш Декември Балони

DEN 268.32
 

Това е достапна
Износ


Име : Бисер балони
боја : Боја мешање (Црвено, розово црвена, сина, виолетова,розова..)
напомена : максималниот дијаметар од не повеќе од 27 см
Употреба на : на ѕидот за да ги красат брак, хотел и така натаму. нека вашата свадба повеќе навива!
Среќен природата светла сјае да се стави нова канцеларија.
Класичен свадба треба романса, романтична атмосфера е топол воздух балон фестивал бисер
топки серија на производ ќе биде за вашата свадба во местото каде парична казна повеќе додадете боја!
ви посакувам љубов во палатата на среќа, започне романтична приказна..
Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката.
Плаќање
1.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : visa, mastercard,QIWI,western union и т/т(банката tranfer) 2.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.
Превозот 1. Бесплатен превозот Само пратете од Кина Пост Воздух Mail, да се Австралија, Канада, Велика Британија, сад ќе обично се земаат 15 до 30 дена до пристигнувањето, на останатите земји во светот ќе се обично трае околу 20 до 50 дена да пристигнат. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат. 2. Ако ви треба добра под итно , ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас). 3. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. Услуга 1.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. 2.можете да не контактирате бу trademanger или не оставајќи ни порака или e-mail за нас, wewill одговор во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот.нашите работно време : СУМ 8 : 00~ЧАСОТ 22 : 00 (Пекинг време) Повратни информации Можете задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги.
Ако прескокот време заложби е минато,а не сте го добиле на стоки,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро
Имате прашања или не го примате стока? Не грижете се, Инстант contect нас, и Ние ќе трпеливо ви помогне

Повеќе информации

Ballon Големина:
12inch
Повод:
Број на Компјутери:
30pcs
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
бисер балони
боја:
15 компјутери+ 15pcs
Тежина:
2.8
Големина:
12 inch
Повод:
Свадба, компанијата отвори, за роденден, прослава и сл.
Користи:
Декорација anniversaire.Ballons декорација роденден

Најдобрите понуди во категоријата