Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Возрасни Зелена Балет Туту Перформанси Професионални Класичен Балет Tutus Девојки Палачинка Туту LD0014

Возрасни Зелена Балет Туту Перформанси Професионални Класичен Балет Tutus Девојки Палачинка Туту LD0014

DEN 7862.00
DEN 8640.00
 

Това е достапна
Износ


Возрасни Зелена Балет Туту Перформанси Професионални Класичен Балет Tutus Девојки Палачинка Туту LD0014
Возрасни Големина : XS, S,M, L,XL,XXL
Chirldren Големина : 8,10, 12, 14,16
Боја : Зелена, сина, црвена, црна ,Вино Црвено,Црно+Црвено Вино Црвена +Црна итн.
Главен Материјал : Spandex и Tulle
Здолниште : 12 Layers на Tulle
Времето за производство : 6-12 дена.
Прилагодено режим : Можете да изберете тело и tulle боја од подолу боја шема. Ни остави големина и боја.
Професионални балет туту би можеле да бидат направени во согласност со Телото мерења, како и
Флексибилни во големината прави туту полесно да се вклопи, и помалку рестриктивни за танцување
********Црно***********
********Зелена***********
********Сина***********
********Црвена***********
********Вино Црвено***********
********Црна+Црвена***********
********Вино Црвена+Црна***********

Повеќе информации

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
LD0014
Бренд Име:
LD Стилски
Погоден за:
Возрасен и дете

Најдобрите понуди во категоријата