Бела Лебедово Езеро Професионални Туту Девојки Балерина Носии Жените Послужавник Туту Палачинка Балет Туту Перформанси LD0034

Бела Лебедово Езеро Професионални Туту Девојки Балерина Носии Жените Послужавник Туту Палачинка Балет Туту Перформанси LD0034

DEN 10396.00
DEN 11424.00
 

Това е достапна
Износ


Бела Лебедово Езеро Професионални Туту Девојки Балерина Носии Жените Послужавник Туту Палачинка Балет Туту Перформанси LD0034
Возрасни Големина : XS, S,M, L,XL,XXL
Chirldren Големина : 8,10, 12, 14,16
Боја : Бела
Главен Материјал : Spandex и Tulle
Здолниште : 12 Layers на Tulle
Времето за производство : 7-15 работни дена.
Прилагодено режим : Можете да изберете тело и tulle боја од подолу боја шема. Ни остави големина и боја.
Професионални балет туту би можеле да бидат направени во согласност со Телото мерења, како и
Флексибилни во големината прави туту полесно да се вклопи, и помалку рестриктивни за танцување
********Бела***********

Повеќе информации

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
LD0034
Бренд Име:
LD Стилски
Погоден за:
Возрасен и дете

Најдобрите понуди во категоријата