Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Памук Еластична Спорт ФИТНЕС, Трчање, Фитнес Танц Балет Танц Панталони Возрасни Тесни Leggings Жените Јога Панталони CS0289

Памук Еластична Спорт ФИТНЕС, Трчање, Фитнес Танц Балет Танц Панталони Возрасни Тесни Leggings Жените Јога Панталони CS0289

DEN 763.00
DEN 811.20
 

Това е достапна
Износ


Поврзани Производи НАС 12.9 / парче НАС 17.9 / парче НАС 15.9 / парче НАС 6.9 / парче НАС 9.9 / парче
Памук Еластична Спорт ФИТНЕС, Трчање, Фитнес Танц Балет Танц Панталони Возрасни Тесни Leggings Жените Јога Панталони CS0289
Описи
S,M,L,XL,2 XL за Возрасни Големина. Памук Lycra(59.8%полиестер 34%памук 6.2%lycra ) Црна боја.
Пријателски Потсетник ние ќе испорака dancewear во 1-3 дневна кога ќе поставена цел. Ако сакате да се добие што порано или итно,препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод,превозот времето потребно за about3-7daysif користење на курирската служба DHL. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите .
Големина(cm) XS# S# M# О# XL# 2 XL# Должина 58-64 62-68 66-72 70-76 72-78 74-80 Градите 70-76 74-80 78-84 82-88 86-92 90-96 Половината 56-60 58-64 60-68 64-72 68-76 72-80 Хип 70-76 72-80 78-88 82-92 86-96 92-104 Висина 145-149 150-154 155-159 160-164 165-169 170-174 Тежина 42-45kg 45-50kg 50-55kg 55-60kg 60-63kg 63-65kg
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од
набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.
3.1 инчен=2.54 см.
Кликнете во повеќе производи :
Испорака : 1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испрати балет ТУТУ во рок од 10-20 дена(другите во рок од 5 дена) откако вашата уплата е завршен. 2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. 3. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 4. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : 1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 2. кога ќе се стави ред , ве молиме контактирајте со продавачот whith 24 часа, ако сакате да го направите враќање или замена,Custom sizes не може да се враќа или заменува, освен ако тоа не е во ред големини направени или проблеми со квалитетот постои.Било од предметите се врати треба да бидат примени во ре-sellable состојба. 3. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.

Повеќе информации

Големина:
S 150-154cm, M 155-159cm, L 160-164cm, XL 165-169cm, 2XL 170-174cm
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CS0289
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Памук lycra
Танц Стил:
Балет Танц
Место на onigin:
Кина(Копно)
Големина:
S,M,L,XL,2XL
време на испорака:
1-3 дена
Поставата:
Без обложување
Пол:
жени,возрасни,девојки,дами
Соодветна возраст:
16-45 години возрасни
превозот:
Бесплатен превозот
Тип На Производ:
танц панталони

Најдобрите понуди во категоријата