Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Луксузна 5pcs/set Домаќинство Мие со четка првенство, Течен Сапун Точење, Сапун Јадења Кина Керамика бања постави додатоци

Луксузна 5pcs/set Домаќинство Мие со четка првенство, Течен Сапун Точење, Сапун Јадења Кина Керамика бања постави додатоци

DEN 2311.00
DEN 4444.32
 

Това е достапна
Износ


1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

Тип:
Пет-парче Сет
Број На Модел На:
121403
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Име:
SIBAOLU

Најдобрите понуди во категоријата