Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6pcs 5pcs Мода бања материјали смола бања поставување на пет парчиња бања поставите бања кади

6pcs 5pcs Мода бања материјали смола бања поставување на пет парчиња бања поставите бања кади

DEN 1844.00
DEN 3546.72
 

Това е достапна
Износ


Пет-парче бања групи - Материјал : Смола - Тежина : 1.7 КГ -size : Сапун јадење : 14 * 9 * 2 CM Чаши(2 парчиња) : 8 * 8 * 10СМ Емулзија шише : 18 * 9 * 9 CM Четка за заби носител : 12 * 8 * 9 CM Шест-парче бања групи - Материјал : Смола - Тежина : 2.2 KG -size : Сапун јадење : 14 * 9 * 2 CM Чаши(2 парчиња) : 8 * 8 * 10СМ Емулзија шише : 18 * 9 * 9 CM Четка за заби носител : 12 * 8 * 9 CM Фах Почитувани корисници : На производи се многу кршливи, ние ќе се обрне повеќе внимание на пакувањето ако се најде пакетот е скршено кога ќе примите тоа ќе треба да контактирате со нас во прв пат и ве молиме да ни испрати слики. Ние може да се вратат парите назад, или да се испрати друг поставува за вас за слободни. Ако треба да се вратите на целиот проект, ќе треба да ги сноси товар со себе Ние да се потрудиме да обезбеди најдобра услуга за секој клиенти. Ве молиме да не даде било лошо повратни информации. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не директно. Молам вашето разбирање. Доаѓаат на
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

Број На Модел На:
122002
Тип:
Пет-парче Сет
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Име:
SIBAOLU

Најдобрите понуди во категоријата