Моден бања материјали керамички бања поставување на пет парчиња измијте го поставите бања поставите бања кади

Моден бања материјали керамички бања поставување на пет парчиња измијте го поставите бања поставите бања кади

DEN 1937.00
DEN 3724.80
 

Това е достапна
Износ


КИНА Керамички Бања Постави Пет Парче Од Бања Објект Мода Модерна Четка за заби Носителот Бања Прибор Материјал : Керамика Производи вклучуваат : Пет-парче сет (2 чаши, еден држач, четка за заби, еден сапун сад, еден лосион шише) Големина : Како што е прикажано подолу
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

Тип:
Пет-парче Сет
Материјал:
Керамички
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Број На Модел На:
ymc0
Име:
SIBAOLU

Најдобрите понуди во категоријата