Моден бања материјали смола бања поставување на пет парчиња измијте го поставите бања поставите бања кади

Моден бања материјали смола бања поставување на пет парчиња измијте го поставите бања поставите бања кади

DEN 1923.00
DEN 3698.40
 

Това е достапна
Износ


Производ : Пет парчиња бања сет Материјал : високо квалитетен смола Мулти-боја модели за да го изберете Тоа е уметност, тоа е еден вид на убавина, почитување на личноста и како модерен стил на вас, е најдобар идеален избор!
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

Број На Модел На:
20170103002
Тип:
Пет-парче Сет
Материјал:
Смола
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Име:
SIBAOLU

Најдобрите понуди во категоријата