Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Смола Бања Постави Пет Парче Бања Стил Ретро Американските Луксузни Toiletries Shukoubei Свадба Подарок Сет

Смола Бања Постави Пет Парче Бања Стил Ретро Американските Луксузни Toiletries Shukoubei Свадба Подарок Сет

DEN 2142.00
DEN 4119.36
 

Това е достапна
Износ


Производ : Пет парчиња бања сет Материјал : високо квалитетен смола Мулти-боја модели за да го изберете Тоа е уметност, тоа е еден вид на убавина, почитување на личноста и како модерен стил на вас, е најдобар идеален избор! **Ние не сме одговорен за било обичај должност или увоз доход. **Стока гаранција Во вид на фотографии, но поради светлина и различни лични терминал пристап опрема, таму ќе биде малку боја разлика.
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Повеќе информации

Тип:
Пет-парче Сет
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
20170325
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ShangSuRenPin

Најдобрите понуди во категоријата