AUSWIND Модерен сребрена полски Целосна Бакар Бања Полица Европската Двојно Триаголник Кошница Бакар бања хардвер собата

AUSWIND Модерен сребрена полски Целосна Бакар Бања Полица Европската Двојно Триаголник Кошница Бакар бања хардвер собата

DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Повеќе информации

Бренд Име:
AUSWIND
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број на Групи:
Dual Ниво
Полица Материјал:
Бакар
Носителот Површина По Завршувањето:
Полиран
Број На Модел На:
GT56BN
Материјал:
Дувачкиот
Монтиран:
Агол
Тип:
Бања Полици

Најдобрите понуди во категоријата