Бања Полици Еден-Ниво Антички Месинг Крпа Бар Куки WC Складирање Рек Крпа Ги Вклучите Ѕид Бања Полица HJ-832

Бања Полици Еден-Ниво Антички Месинг Крпа Бар Куки WC Складирање Рек Крпа Ги Вклучите Ѕид Бања Полица HJ-832

DEN 3036.00
DEN 5520.00
 

Това е достапна
Износ

Бања Полици Еден-Ниво Антички Месинг Крпа Бар Куки WC Складирање Рек Крпа Ги Вклучите Ѕид Бања Полица HJ-832
Опис на производот
Материјал : Цврсти Месинг База + Гимнастик Стакло
Крај : Антички Заврши
За повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА . Банката да Банкарски Трансфери; Western Union
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас .
·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
· Доаѓа со 2 години производство гаранција;
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Доколку сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
Повратни информации :
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам;
·Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Повеќе информации

Тип:
Бања Полици
Број на Групи:
Еден Тиер
Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
WANFAN
Монтиран:
Агол
Носителот Површина По Завршувањето:
бронза
Полица Материјал:
Бакар
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број На Модел На:
HJ-832
боја:
Античкиот
Име:
Бања Полици

Најдобрите понуди во категоријата