автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за nissan qashqai j11 2013 2014 2015 2017 rhd

автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за nissan qashqai j11 2013 2014 2015 2017 rhd

DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ

оваа врска е посебна за десната рака диск модел. кога ќе Испраќањето на твојот ред.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!
ова е сликата за nissan qashqai j11 2013 2014 2015 2016 година
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

Повеќе информации

Боја Име:
црна за RHD, црвена и црна RHD, кафе за RHD
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Објектот Должина:
100inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
dacron
Специјални Функции:
маска светлина
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува

Најдобрите понуди во категоријата