Dewtreetali Универзална Пред Задните Водоотпорен Најлон столче Покрие Заштитници Отпорен на Вода Седиште Опфаќа за LADA ФОЛКСВАГЕН АУДИ

Dewtreetali Универзална Пред Задните Водоотпорен Најлон столче Покрие Заштитници Отпорен на Вода Седиште Опфаќа за LADA ФОЛКСВАГЕН АУДИ

DEN 326.00
DEN 383.52
 

Това е достапна
Износ


Спецификација
Предмет Тип : Столче Маска
Материјал : Полиестер
Боја : Црна+Црвена/Црна+Сина/Црна
Седиштето Покрие Тип : Универзална Седиште Маска
Количина : 1*Задните/2*Пред
Седиштето Големина : 50 * 54cm
Backrest Големина : 86.5 * 51cm
Состојба : 100% сосема нов
Карактеристики
-Направен од лесен чисти , отпорен на вода најлон.
-Овој водоотпорен покрие заштитете го вашиот седиште од кал и нечистотија.
-Одличен начин да ги заштити вашите возила текстил и одржување на
оригинална места гледа како нови.
-Лесно може да се чистат со влажна крпа или сунѓер.
-Идеален за градители, фармерите, дома механика и трговци.
-Кои се отпорни на Вода, Масло, Маст, Боја, Кал, Храна, Пијалаци и
Домашни миленици.
Пакетот вклучува
2 x Пред столче Опфаќа(или 1 x Задното Седиште Капак)

Повеќе информации

Објектот Тежина:
0.112kg
Објектот Ширина:
45cm
Објектот Должина:
132cm
Бренд Име:
Dewtreetali
сет парче:
2
Материјал Тип:
вештачка кожа
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Основна Функција
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
SKU:
Q2553-01
Тип На Објект:
столче маска
Автомобил Направи:
Универзална
дизајн:
Класичен
Стил:
Автомобил Опфаќа
боја:
Црно-Црвена/Црна&Blue/Црна

Најдобрите понуди во категоријата