LED Лиценца Број Плоча Светлина Бела Грешка Слободен 3 Серија E46 Купе 04-06 М3(CA159)

LED Лиценца Број Плоча Светлина Бела Грешка Слободен 3 Серија E46 Купе 04-06 М3(CA159)

DEN 945.12
 

Това е достапна
Износ


Опис : 2 парчиња (пар) на 18 висока моќност SMD LED Лиценца Број Плоча Светлина светилка 6000 K ксенон HID бела боја темп. светлината Што ја промените вашата жолтеникаво Лиценца Број Плоча сијалица за оваа xenon светла бела Висока Моќност сијалица; за да одговара со најновите Европски изглед
Детали Спецификации и Карактеристики : Специјално дизајнирани за Без Предупредување на Грешка и кодови, крушка-out порака за предупредување порака; Без компјутер репрограмирање потребни Емитуваат 6000 K xenon Бела боја темп. светло, долго траење на животот Лесно за инсталација, Директна замена со ОЕМ квалитет и fitment; Plug and Play, брза размена на Инстант Start-Up Време 180 дена производ гаранција
Апликации Fitment на овој 18 SMD LED xenon Бела Лиценца Број Плоча Светлина светилка :
Замена на Оригиналните ОЕМ Производителот Дел Броеви :
51137113590
(со оригинални халоген сијалица тип измени за да се ДОВЕДЕ тип табличка светлина) ИЛИ
(со акции опремени LED табличка светлина промени на посветла LED) :
2003-06 3-серија E46 Facelifted 2-врата coupe / конвертибилна
2003-06 3-серија E46 М3
***НАПОМЕНА*** потврдете вашето возило е лиценца број плоча светлина ОЕМ производителот дел број се совпаѓа со оној, пред да ги купите.
***НАПОМЕНА*** Нашите компатибилност листа погоре е врз основа на возила на велика БРИТАНИЈА модел, ве молиме бидете сигурни или не контактирате за точната делови ако вашето возило се наоѓа во други земји.
Ние Брод на Светот : За секој одредени производи, ве молиме обратете се до објектот на локацијата и нашите превозот земји исклученост листа на аукција.
Време на испорака преку Кина Пост / Хонгконг Пост / Малезија Пост Регистрирани Воздухопловната, EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн.
Купувачите имаат целосна одговорност за обезбедување на нас со точна испорака, адреса и телефонски број во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било каква загуба, одложување и/или оштетување на предмети, поради промени на адресата или грешки направени од страна на купувачите по исходот.
ДОБИВКА (Меѓународни купувачи) : Увозни даноци може да биде обвинет од страна на некои земји " Обичаи како увозни давачки, данок на додадена вредност, custom
царинење надоместоци и др. Ние немаме контрола над она што на даночните власти ќе наплаќаат и колку купувачи се одговорни за плаќање на даноци. Ако имате било какви прашања во врска со увоз доход, ве молиме обратете се на даночните власти за повеќе детали пред ставање на понудата на нашите аукции.
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 1 работен ден по плаќање потврдена.
Повратни информации ќе бидат оставени автоматски откако ќе се добијат повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативен фидбек или Неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во решавање на секој проблем.
-Ние можеме да се осигура дека вашето купување се доживее со мене и нашата компанија ќе биде 5-ѕвездички!!!
-Доколку постои каква било категорија на нашиот продажба на перформанси ќе се чувствувате дека не сме се сретнале на 5-ѕвезда оценка, ние се ценат можете да не контактирате преку е-пошта пред да замине повратни информации. Ние во голема мера го цениме вашиот мислење и сугестија, а ќе вложи максимални напори да се подобри и импресионира вашите лојалност.
Ние го прават нашите најдобри за вредноста на секој клиент 5-ѕвезда позитивни e Bay искуство работејќи напорно и професионални. Ние исто така, обезбеди точни информации
за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цена (баланс помеѓу цената и квалитетот) на нашите клиенти.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
4.5W
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
ANG RONG
Име На Модел:
E46 Facelifted 2-врата coupe / конвертибилна
Автомобил Производител:
BMW
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
LED+PC
Напон:
12
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
BMW 3-series
Година:
2003-06
Специјални Функции:
LED Лиценца Број Плоча Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобрите понуди во категоријата