Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Десната Страна Автомобил Светло За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2017 Автомобил-Стил, Пред Халоген Магла Светилка Магла Светлина, Крушка

Десната Страна Автомобил Светло За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2017 Автомобил-Стил, Пред Халоген Магла Светилка Магла Светлина, Крушка

DEN 1823.52
 

Това е достапна
Износ


Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла Светилка
За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2016 2017
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Десната Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Повеќе информации

Jetta-Година:
До 2015
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Бренд Име:
DFLA
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
5C7941700P
Објектот Тежина:
1.9kg
Специјални Функции:
Правец На Ветер
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Дијаметар:
9cm

Најдобрите понуди во категоријата