За Ауди А3 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Автомобил-стил, Пред Халоген Браник Магла Светилка Магла Светлина Право на Патникот Страна

За Ауди А3 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Автомобил-стил, Пред Халоген Браник Магла Светилка Магла Светлина Право на Патникот Страна

DEN 780.00
DEN 865.92
 

Това е достапна
Износ


Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла Светлина
За Ауди А3 2003-2008
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Производ Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Право на Патникот Страна
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Повеќе информации

Објектот Тежина:
0.9kg
А3-Година:
2003,2005,2008,2007,2004,2006
Име На Модел:
8P0941700A
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
9cm
Специјални Функции:
правец на ветер
Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Бренд Име:
DFLA
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Audi Модел:
A3

Најдобрите понуди во категоријата