Yituancar 16 LED Strobe Флеш возилото Шофершајбната Автомобил Стил на Повеќе Начини Трепка Пожарникар Полицијата Светилник за Итни Светилка

Yituancar 16 LED Strobe Флеш возилото Шофершајбната Автомобил Стил на Повеќе Начини Трепка Пожарникар Полицијата Светилник за Итни Светилка

DEN 1339.00
DEN 1439.52
 

Това е достапна
Износ


Yituancar 16 LED Strobe Флеш возилото Шофершајбната Автомобил Стил Црвена Сина Повеќе Начини да Трепка Пожарникар Полицијата Светилник за Итни Светилка
Инструкции :
Флеш Шаблон : Повеќе Отколку Што И Е Еднаква На 11 Начини Да Трепка Со Опција Копчето
1 Pcs/Set LED Светло
Монтажа додатоци
Функција : Ова е еден сет на Висока Моќност LED Светла Дење Работи Светла, универзална одговара за било автомобили LED светилка-куќа, ниска потрошувачка на енергија,100% Сосема Нов. Светла LED троши далеку помалку енергија од стандардните сијалица, додека одржување на оптимална светлина излез. Атрактивни тенок дизајн и ddjustable стапка која одговара на varlous модели на автомобили. Warterproof рефлектор за сите патот временските услови, и Лесен за употреба .Лесен и едноставен за инсталација Светла со супер зрак дење работи светлина за возење безбедност. Подолг живот LED живот до 50.000 часа,минимални трошоците за одржување. Подобрување на вкупните емисии Екстра кул бело зрак го подобрува вкупното изглед на вашиот автомобил Дење работи светлина ја подобрува безбедноста за време на возењето им овозможува на вашиот vehicie да се види во многу подалеку растојанија.Во голема мера ја подобрува времето на реакција на идване возачи во incldent. Претпазливост : Откачете моќ пред инсталацијата.Се справи со сет со автомобил
pecifications : Светлина, боја на располагање : Црвена / Сина Материјал : Пластични Домување Број на светилки(секој) : 16 X 1.5 W Led Светло Возило Апликација : Универзална Нето тежина : 712g Големина : L : 215mm H : 42mm W : 140mm Живот : 500000 часа Сијалица Боја temp : 6, 000 K-6,700 К Осветленост : / Оценет Работен напон : DC 12 V Рангирани Работат на струјата : / Номинална Моќност потрошувачка (СЕКОЈ) : 24 W
Пакетот Вклучува : 1 Set LED Strobe Со Блиц Светлина
Превозот
1-3 дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. Стоката ќе биде испратена до твојата адреса наведени во aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.
Ве молиме, напишете correctaddress по вашата исплата во рок од 1-2 dyas ; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, некои бидете сигурни дека тоа е точно.
EMS, DHL, TNT,FEDEX,UPS-от,препорачана Пошта се поддржани.
Ако сакате да користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се случи други давачки. Нормално ,тоа трае 7-20 дена за пристигнување со ЕМС, и трае 3-10 дена од Express.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро бела одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Начин на плаќање
Прифаќаме само Зачувам , Кредитна картичка , Western Union.
Царинските давачки , локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест . Тоа е купувачот одговорност , но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми , и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци , тоа ќе биде купувачот одговорност.
Фото
Нашите производи преку Професионални фотографска опрема во снимање слики, различни клиенти се должи на компјутерски екран во боја параметри, слики и во вид може да биде малку боја разлика, ве молиме купувачите да се обрне внимание.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу!!
Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Црвена и Сина
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
24W
боја:
црна домување
Објектот Дијаметар:
21.5cm
Специјални Функции:
LED Автомобил Осветлување,Strobe & Флеш Светилка,Позиција светилка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Yituancar
Материјал Тип:
Пластични Домување
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
RMC-S2
Објектот Тежина:
505g
Пакет:
Вклучуваат Продажба На Мало Пакување Кутија
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Audi
Извор На Светлина:
LED
Напон:
DC12V
Лер Зрак Тип:
LED СВЕТЛА
Автомобил модел:
unversal
Тип На Објект:
На Возилото

Најдобрите понуди во категоријата