Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5 Компјутери 2-Pin ON-OFF SPST Круг Точка Автомобил Брод Рокер Toggle Switch+Водоотпорен Покритие Пад на превозот

5 Компјутери 2-Pin ON-OFF SPST Круг Точка Автомобил Брод Рокер Toggle Switch+Водоотпорен Покритие Пад на превозот

DEN 64.00
DEN 87.36
 

Това е достапна
Износ

Спецификација : Име : Автомобил Брод Рокер Switch Работат на струјата : 6 A Работен Напон : 250 V Столбови : SPST (Еден Пол Единствен Фрли) Pin : 2 (ON-OFF) Материјал : Пластични Боја : Црна+Црвено Snap-in Круг Рокер Прекинувач Со Транспарентни Водоотпорен Покрие Големина : прибл. 23 x 30мм (Кол.x L) Количеството : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо! Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. Ве молиме овозможи 0.5-3cm разликата се должи на рачно мерење. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики Пакетот вклучува : 5 Pcsx Автомобил Брод Рокер Префрлате

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Најдобрите понуди во категоријата