25401-EB30B 25401EB30B Пред Лево Господар Електричен прозорец lifter switch за Nissan Pathfinder R51 Навара D40 04-16

25401-EB30B 25401EB30B Пред Лево Господар Електричен прозорец lifter switch за Nissan Pathfinder R51 Навара D40 04-16

DEN 758.40
 

Това е достапна
Износ


Apllications : Лево, Пред Одговара за :
за Nissan Навара D40 (anno 2004-2016) pick-up
за Nissan Qashqai · · J10, JJ10 (год 11 / 2010-02 / 2012) Fuoristrada
за Nissan Qashqai + 2 · · J10, JJ10 (11 / 2010-02 / 2012) Fuoristrada
за Nissan Pathfinder · R51 (Anno 04 / 2006-01 / 2010) Fuoristrada
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

Повеќе информации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
FCC
Специјални Функции:
no
Pathfinder-Година:
2010,2007,2009,2008,2006
Објектот Висина:
4cm
Име На Модел:
25401-EB30B
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Бренд Име:
BINGWFPT
Nissan Модел:
Pathfinder
Објектот Должина:
13cm
Година:
2006-2010
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Мешавина
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
ОЕМ:
25401-EB30B
Објектот:
моќ прозорецот се префрлите
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобрите понуди во категоријата