бесплатен превозот Прозорецот за Префрлање Огледало Вклучите Светлата се Префрлате За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН passat B6 Eos Голф GTI мк 5 мк 6 4 ПАРЧИЊА / КОМПЛЕТ

бесплатен превозот Прозорецот за Префрлање Огледало Вклучите Светлата се Префрлате За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН passat B6 Eos Голф GTI мк 5 мк 6 4 ПАРЧИЊА / КОМПЛЕТ

DEN 1003.00
DEN 1056.00
 

Това е достапна
Износ


Фабриката за директна продажба Прозорецот за Префрлање Огледало Вклучите Светлата се Префрлате За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" passat B6 Eos Голф GTI мк 5 мк 6 4 ПАРЧИЊА / КОМПЛЕТ
Неутрален Пакување Вклучуваат :
Еден Прозорец Прекинувач ( OE# 5 K0 959 855 / 5 ND 959 855 3 ПИНА) X 1
Господар Прозорец Прекинувач (OE# 5 K3 959 857 4 ИГЛИ) X 1
Задната Страна на Огледалото Прекинувач ( OE# 5 ND 959 565 B Греење 6 PINS ) X 1
Светлата Прекинувач( OE# 5 ND 941 431 B Авто 10 ИГЛИ ) X 1
Состојба : Нова
за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Eos & Голф MK5 MK6 R32 GTI Возачи Страна (2 вратата)
за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген passat B6 (2 вратата) за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Поло 6 R (2 вратата)

Повеќе информации

Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
5ND959565B , 5K3959857 , 5ND959855 , 5ND941431B , 5K0959855
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил Производител:
Фолксваген
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични и коло Chrome & Пластика
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Висина:
7cm
Passat-Година:
1990,1991,1992,1993,1994,1995,1996,1997,1998,1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Специјални Функции:
АВТО Фарови Отвори Ширина Светилка за Магла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Дијаметар:
6.5cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Производителот Дел Број:
Повеќе Компатибилност:
Key5:
5ND 959 565B , 5K3 959 857 , 5ND 959 855 , 5ND 941 431B , 5K0 959 855
Осветленост Дел Број:
Компатибилност:
Другиот Дел Број:
Key3:
Господар Прозорец Прекинувач (OE# 5K3 959 857 4 ИГЛИ) X 1
Key4:
Прозорецот За Префрлање Огледало Вклучите Светлата Switc
Key6:
Прозорецот За Префрлање Огледало Вклучите Светлата Switc
Други Стр:
5ND959565B , 5K3959857 , 5ND95985

Најдобрите понуди во категоријата