Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Електрични Еден Прозорец Контрола Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Jetta 6 Голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5ND 959 855 3 КОМПЈУТЕРИ /SET

Електрични Еден Прозорец Контрола Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Jetta 6 Голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5ND 959 855 3 КОМПЈУТЕРИ /SET

DEN 456.00
DEN 480.00
 

Това е достапна
Износ


Одлично и висок квалитет на контрола
Брза испорака и конкурентна цена
Ние сме производство на повеќе од 500 Авто делови
Електричен Прозорец Контрола Switch Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 6 Голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5 ND 959 855 3 КОМПЈУТЕРИ /SET
Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.Ние можеме да обработиме со клиенти примероци
Пакетот Вклучува : 3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 За 1door 3pins)
Fitment : за "Фолксваген" JETTA 2006-2011 MK5 за Фолксваген ГОЛФ 2006-2013 MK5 MK6 за "Фолксваген" GTI 2006-2013 MK5 MK6 за "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 2006-2009 за "Фолксваген" PASSAT 2006-2011 B6/3 C за "Фолксваген" TIGUAN 2008-2012 за Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 2003-2012 за "Фолксваген" CC 2008-2014

Повеќе информации

Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
5ND 959 855 5ND959855
Објектот Ширина:
6cm
Автомобил Производител:
Фолксваген
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
голема ABS Пластика
Објектот Висина:
7cm
Година:
1998-2003
Специјални Функции:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
8cm
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Производителот Дел Број:
Повеќе Компатибилност:
Key5:
за Фолксваген JETTA 2006-2011 MK5
Осветленост Дел Број:
Компатибилност:
Другиот Дел Број:
Key3:
за Фолксваген PASSAT 2006-2011 B6/3C
Key4:
за Фолксваген TIGUAN 2008-2012
Key6:
за Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 2003-2012
Други Стр:
за Фолксваген CC 2008-2014

Најдобрите понуди во категоријата